„Easy Living“ žurnalui 2008

Kova su vėžiu, draugystė su Oliveriu ir kiti įdomūs faktai tiesiai iš Kylie lūpų.

Kova su vėžiu: Gydymo metu man sakė: „Ateis diena, kai tu pamirši apie visą tai“. Dabar galiu prisipažinti – tai tiesa. Šiuo metu esu pilnai grįžusi į gyvenimo vėžes. Kartais prisimenu tai, kas įvyko praeityje. Tai, ką turi nugalėti, palieka neužglaistomus rėžius. Visgi mano praeitis mane tik įkvepia – tai dalis mano gyvenimo istorijos.

Žvelgimas į gyvenimą lengviau: Neseniai praleidau visą savaitę Mauricijaus saloje. Tai tikros atostogos! Pirmą kartą nejaučiau poreikio viską susiplanuoti. Tiesiog į viską žvelgiau nerimtai ir atsipalaidavau. Dabar galiu susikoncentruoti į turą. Nekantrauju atlikti dainas gyvai.

Apie paparacius: Jie žino kur gyvenu ir seka mane nuo pat namų. Prireikė laiko, kad su tuo apsiprasčiau. Galvodavau „Ką jie čia veikia, kas čia įdomaus vyksta?“. Jie visuomet buvo susidomėję įžymybių gyvenimu, tuo įsitikinti galima vien peržvelgus paskutinių dešimtmečių reportažus. Visa tai netikėtai išaugo per pastaruosius kelerius metus. Jų negali ignoruoti, tai neįmanoma, todėl tai ir erzina.

Apie šeimą: Kartais susimąstau, kad tai nėra mano gyvenimo kelias. Niekada nemaniau, kad gimiau paprastam gyvenimui, kuriame būtų vyras ir namas priemiestyje. Suprantama, supermamos, sugebančios vienu metu prižiūrėti vaikus ir koncertuoti, kelia susidomėjimą, bet kai kurios to nesugebėtų. O visgi yra daug moterų, palikusių žymę istorijoje, bet neturėjusių šeimų, pavyzdžiui Debbie Harry ar Dolly Parton. Paskutiniame interviu Dolly pasakė: „Man nereikia vaikų, aš turiu brolių ir seserų, dukterėčių ir sūnėnų“. Svarbiausia yra tai, kiek turi savyje meilės ir kiek esi pasiruošęs jos išdalinti. Visuomet, kai kambaryje lieku su vaikais, pirmiausia atsiduriu ant grindų prie jų. Aš turiu sūnėną, kuriam tik 22 mėnesiai – mano brolio Brendano sūnus – ir visuomet, kai esu Australijoje stengiuosi pabūti „tetos atostogose“. O kalbant apie savo šeimą, dar per anksti ką nors sakyti.

Savęs atradimas: Showgirl ir plunksnos pasiliko praeityje, noriu žengti pirmyn. Žanas Polis Gaultieras kuria turo kostiumus tad tai bus nauja! Viskas yra rankų darbas, kiekviena siūlelė, tai taip gražu. Polis labai kreipia dėmesį į detales, man patinka jo darbai. Mane visuomet domina, kaip gaminamos suknelės. Mano senelė išmokė mane siūti, nepatikėsite, bet moku naudotis savo siuvamąja mašina. Galbūt įvykiams susiklosčius kitaip, galėjau tapti dizainere. Šou industrijoje tu visuomet patiri stresą: klausi savęs ką daryti su nauju klipu ir tuo pačiu metu suvoki, kad liko tik 5 dienos viskam užbaigti. Nesvarbu ką bedarytum, viskas baigiama paskutinėmis minutėmis.

Senstant: Nemąstau apie tai, bet atrodo, kad kiti tai tik ir daro. Paskutiniais metais žmonės to vis klausia ir aš tariau „Palaukit, man dar tik 39!“. Kas gi čia tokio? Neplanavau 40-mečiui nieko ypatingo. O kitą dieną netgi koncertavau Muniche. Ne per seniausiai aš atlikau „I Should Be So Lucky“ romantišku stiliumi „Later… With Jools Holland“ laidoje. Jools akompanavo man pianinu ir aš galėčiau įsivaizduoti tokį bendradarbiavimą ateityje. Sunku su amžiumi išlaikyti titulą pop srityje, bet manau, kad tiek metų man ta pavyko neblogai. Pop industrijoje tu turi turėti įkvėpimo, drąsos ir ryžto, kad sendamas galėtum toliau koncertuoti.

Apie romanų paskalas: Oliveris yra geras mano draugas. Paskalos pasklido, nes mudu susitikome bistro kavinėje Paryžiuje. Nekantravau jį pamatyti, o taip pat ir jo šunį Shebą, kuri netgi nakvojo mano kambaryje. Aš gerbiu Oliverį, nesvarbu, ką visi sakytų apie jį ir mus, niekas negali atimti mudviejų patirtų akimirkų.

Tavo požiūris į gyvenimą: Daugiausią laiko skiriu savo įvaizdžiui išlaikyti. Esu vadinama „Besišypsančia Kylie“ ir man tai patinka. Stengiuosi būti daugiau pozityvi nei negatyvi, bet visgi kartais tenka patirti liudnų akimirkų. Be abejonės, to neprivalau kelti viešumon. Manau, kad kiekvienas artistas turi nugalėti neužtikrintumą ir abejones. Vieną akimirką tu skrendi virš 10 ar 20 tukstančių žmonių minią, o kitą tu jau keliauji namo vienas. Tai yra priešpriešos, kurias man įdomu stengtis išlyginti. Tai ir yra mano gyvenimo tikslas – atrasti pusiausvyrą.