Kylie kalba apie miegamojo užtiesalų kolekciją

Ištraukos iš interviu, kuriame Kylie kalba apie tai, kas įkvėpė sukurti audinių liniją miegamojo baldams.

Kathy-žurnalistė

Atsakinėja-Kylie

Kathy: Vos tik pamačiau brėžinius pamaniau, kad tai tebus trumpalaikis užsidegimas, bet dabar, kai pamačiau šią nuostabią kolekciją… Aš noriu visko! Kas tave įkvėpė?

Kylie: Pagrinde kelionės ir paieškos senovėje. Aš pasikviečiau keletą pažįstamų dizainerių ir mes apėjome mano namus. Interjere atradome ir seną dygsniuotą 30-tųjų paklodę, kurią pirkau Ebay. Sukaupiau nemažą senienų rinkinį: rankų darbo  kimono dizainų katalogą iš Melburno, šilkinę lovatiesę iš Buenos Airių ir kristalais puoštą kambario pertvarą.

Kathy: Tavo senelė buvo auksinių rankų žmogus. Ar negalima laikyti tavo aistros audiniams ir madai, kaip jos palikimo?

Kylie:  Žinoma! Mano senelė Nain išmokė mane siūti, kai man dar buvo trylika. Parsinešdavau įvairių medžiagų ir pati siūdavausi drabužius. Senelė buvo ir yra įkvepianti asmenybė, todėl turėtų apsidžiaugti šia kolekcija. Veikiausiai jos įtakos dėka tapau labai smulkmeniška besirinkdama drabužius. Mes kartu su ja siūdavome, buvo nuostabu stebėti, kaip audiniai „pagauna“ šviesos blyksnius ir deri kartu. Dabar nuostabu matyti, kaip visa tai susideda kartu, su mano meile namams.

Kathy: tavo miegamasis yra subtiliai dekoruotas. Ar tai tavo mėgiamiausias kambarys?

Kylie: Taip, vienas iš jų. Aš stengiausi jį paversti labai moterišku, bet kartu ir išlaikyti jį prašmatniu. Toks jis yra, kai nėra apkrautas drabužiais. Visuomet turėjau atskirą sieninę spintą, todėl pavyksta jį išlaikyti tvarkingą.

Kathy: Ar su Dannii dalindavotės kambariu? Mes su seserimi buvom pasiskirstę vos ne į Balkanų frontus savajame.

Kylie: Nebuvome pasiskirsčiusios linijomis, bet buvo visko. Kaip pertvarą turėjome spintą. Kambarys buvo išklijuotas mėlynais tapetais ir jame buvo dvigulė lova su staliuku ir veidrodžiu. Svarbiausias daiktas buvo grotuvas. Buvau priklausoma nuo radijo. Sėdėdavau valandų valandas ir laukdavau savo mėgiamiausios dainos, laikydama pirštą ant įrašo mygtuko.

Kathy: Mes visuomet kalbamės tavo virtuvėje. Tai tarsi energinis kambarys. Ką labiausiai mėgsti gaminti?

Kylie: Manau, kad mano stiprioji pusė – užkandžiai. Bet reikia pripažinti, jie irgi labai svarbūs.