Fever 2002

1. Intro:Sound of Music
2. Come Into My World
3. Shocked
4. Love At First Sight
5. Fever
6. Spinning Around
7. The Crying Game (Crying game,
Put Yourself In My Place, Finer Feelings
ir Dangerous Game)
8. GBI
9. Confide In Me
10. Cowboy Style
11. Kids
12. On A Night Like This
13. Locomotion
14. In Your Eyes
15. Limbo
16. Light Years/ I Feel Love
17. I Should Be So Lucky
18. Burning Up
19. Better The Devil You Know
20. Can’t Get You Out Of My Head

Koncerto aprašymas

Mistiška muzika ir keli robotai besisukiojantys virš scenos. Iš po scenos lėtai iškyla metalinis robotas. Iš jo „išsilaisvina“ Kylie ir koncertas pasideda. Palubėj kabantys šokėjai-robotai nusileidžia šiek tiek žemiau kol galų gale atsiduria ant scenos. Kartu prie jų nusieleidžia ir Kylie. Kitą dainą „Shocked“ Kylie atlieka šokdama su šokėjais. Šiame kūrinyje kai kurie žodžiai surepuojami. „Love At First Sight“ choreografijoje naudojami judesiai iš šios dainos klipo. Į sceną įvežamos 3 lovos, Kylie apsisiaučia baltu apsiaustėliu ir atsisėdusi ant vidury esančios lovos atlieka dainą „Fever“. Ant šoninių lovų-2 šokėjos su perukais. Pasibaigus dainai scenoje lieka tik jos, ekranuose pasirodo Betoveno siluetai ir skamba ištrauka vienos iš jo simfonijų.

Scenoje atsiranda daugiau šokejų, kairėje pasirodo didžiulė pripūsta K raidė. Staiga iš scenos išnyra Kylie su 4 šokėjais, apsivilkusi baltą vientisą kostiumėlį su juodais elementais. Šokėjai apsirengę ekscentriškai ir rankose laiko beisbolo lazdas. Taip atliekama „Spinning Around“.

Scena apšviečiama mėlynai ir ritminga „Spinning Around“ muzika pereina į ramią. Iš tamsos išnyra Kylie siluetas. Ji vilki juodą ilgą suknelę. Dainininkė atlieka dainų mišinį: „The Crying Game“, kuri pereina į „Put Yourself In My Place“, o ši – į „Fine Feelings“, kol vėl grįžtama prie „The Crying Game“. Atlikdama kūrinius Kylie iš lėto leidžiasi žemyn ir artyn link žiūrovų. Finale ant Kylie krenta rožių žiedlapiai. Muzikai nutilus ji pranyksta scenoje.

Skambant „GBI“ ekranuose pasirodo Kylie veidas, o scenoje šoka keli šokėjai. Pačios dainininkės nėra.

Į sceną įbėga skustagalvis vaikinas ir ant ekrano išpurškia K raidę. Vėliau pademonstruoja kelis kovų menų judesius. Iš už grotų išeina policininko uniformą vilkinti Kylie. Ji atlieka „Confide In Me“. Skambant dainai galima tik žavėtis vaikino atliekamais triukais: jis rankomis nulipa laiptais, rankomis apsisuka ant pakylos (breiko elementas) ir prie pat Kylie daro sudėtingus kulversčius. Pasibaigus dainai į sceną įbėga gatvės stiliumi apsirengę šokėjai. Skamba „Cowboy Style“. Į dainos vidurį Kylie įterpia reperio Eminemo dainos „The Real Slim Shady“ ištrauką, tik su žodžiais Slim Lady. Ji nusiima švarkelį ir pasirodo tinklinė palaidinė su šiais žodžiais. Kylie rankose atsiduria šokdynė ir ji padaro dvigubą šuoliuką.

Kylie ant scenos pakviečia pritariančias vokalistes ir jos kartu atlieka „Kids“ dainą.

Ekranuose pasirodo senoviniai lempų sietynai bei raudonos užuolaidos, o ant scenos trys tigrinio kailio pakilimai. Kylie ant vidurinio, o ant šoninių 2 šokėjos. Aplink visas tris, 4 šokėjai. Taip atliekama „On A Night Like This“. Skambant „Locomotion“ visa eilė šokėjų su Kylie priešaky pajuda arčiau žiūrovų. Į „In Your Eyes“ įmaišomi Lotynų Amerikos šokiai.

Scenoje pasirodo neoniniai robotai. Iš scenos išnyra Kylie ir atlikdama „Limbo“ iš lėto artėja prie žiūrovų. Dainos finale ji įstato mikrofoną į stovą (vienintelį kartą per visą koncertą) ir atlieka kelis sinchroninius judesius kartu su šokėjais (nors pati jų nemato). „Light Years“ koncerte „sumiksuojama“ kartu su Donos Sumer daina „I Fell Love“. Skambant šiai dainai šokėjai šoka su didžiuliais spalvotais „sparnais“. Pabaigoje įterpiamos ištraukos iš „I Should Be So Lucky“ ir „Dreams“.

Scena apšviečiama raudonai, o iš didžiulio medžiagos kalno lėtai iškyla Kylie. Jai pakilus į kokių 2 m. aukštį pasirodo, kad medžiagos kalnas yra didžiulis sijonas. Dainos „Burning Up“ pabaigoje Kylie vėl nusileidžia, o iš po sijono pasirodo krūva aborigenais apsirengusių šokėjų.

Viską apgaubia mėlyna spalva, o fone vis garsėjančiai skamba „La La La“. Staiga Kylie išnyra pakyloj prie žiūrovų ir atlieka paskutinę dainą – „Can‘t Get You Out Of My Head“. Ekranuose rodomi dainos žodžiai.

Įdomybės

  • Koncerte turėjo būti ir „More More More“ kūrinys, bet jį, dėl laiko stokos, išbraukė paskutinę akimirką.
  • Pirmo koncerto metu, didžiulio sijono metalinės sijos lūžo ir nukritęs sijonas atidengė 12 po juo buvusių šokėjų.
  • Sidabrinių batų iš Silvanemesis dalies gaminimas užsitęsė per ilgai, todėl pirmiesiems koncertams buvo naudojami Pasaulio muzikos apdovanojimuose avėti batai, tik nupurkšti sidabriniais mašininiais dažais. Batus reikėjo purkšti 3 kartus per savaitę. Prieš vieną koncertą nupurkštus batus darbuotojas pakabino išdžiūti ant sunkvežimio veidrodėlių. Vairuotojas prieš pat koncertą nusprendė kažkur nuvykti, bet nepastebėjo kabančių batų! Laimei, jie grįžo pas Kylie likus kelioms minutėms iki koncerto pradžios.
  • Vienas išturo remėjų buvo „Ford Streetka“ automobilis, kurio veidu tapo Kylie.
  • Vienas iš koncerto rėmėjų, mineralinis vanduo „Evian“, sukūrė specialią buteliukų, su Kylie vardu, seriją