Love-Kylie

Oficiali svetainė: www.love-kylie.com

2000-tųjų balandį, Australijoje buvo pristatyta nauja apatinių drabužių kolekcija, sukurta Kylie Minogue.

Love Kylie apatinius dėvi tokios žvaigždės, kaip Beyonce, Reese Witherspoon ir Janet Jackson, o Kristin Davis juos vilkėjo paskutiniame „Sekso ir miesto“ sezone.

Štai ką kalba pati Kylie…

Kuo ši linija ypatinga?
Tai yra šelmiškumo, mielumo ir kokybės kombinacija. Pašėlusi, bet miela… Daug dėmesio skiriama patogumui, kuris yra svarbiausias… Flirtuojanttis ir žaismingas… Prieinama prabanga, kurią sau gali leisti, kad pasijustum ypatinga… Moteris gali jaustis ypatinga kiekvieną dieną… Stengiamės kurti visokio tipo moterims… Apatiniai, tinkantys bet kokiai gyvenimo dienai.

Kylie mėgiamiausi…
Dabar pamėgau “vixen“.  Labai patogūs su klasikiniais raišteliais ir spalvomis bei Love Kylie siuvinėjimais. Tinkamas tiek dienai tiek nakčiai.

Kiek apatinių turėtų turėti moteris?
Tai diskutuotinas dalykas, priklausantis nuo pomėgių.

Ar galėtumėte patvirtinti tai, kad moterys dažnai perkasi apatinius?
Per visus tuos keturis metus pastebėjome, kokį poveikį daro Love Kylie parduotuvėse. Keliaudama po pasaulį nemačiau nei vieno prekinio ženklo, galinčio pasiūlyti tokią įvairovę. Tai bus aukštos kainos gaminiai, bet tik čia mes galime taikyti, nes nuo pat pradžių tai buvo mados įkvėpta kolekcija, atitinkanti visus kriterijus: patogumą ir patrauklumą.