Showgirl Homecoming 2006

1 . Better The Devil You Know
2 . In Your Eyes
3 . White Diamond
4 . On A Night Like This
5 . Shocked
6 . What Do I Have To Do?
7 . Spinning Around
8 . Confide In Me
9 . Cowboy Style / Finer Feelings
10. Too Far
11. Butterfly
12. Red Blooded Woman / Roses Grow
13. Slow
14. Kids
15. Over The Rainbow
16. Come Into My World
17. Chocolate
18. Dreams
19. Burning Up / Vogue
20. Locomotion
21. I Should Be So Lucky
22. Hand On Your Heart
23. Can’t Get You Out Of My Head
24. Light Years / Turn Into Love
25. Especially For You
26. Love At First Sight

Turo programa
Koncerto įrašas (CD)

Koncerto aprašymas

 Kaip ir „Showgirl“ pradžioje, taip ir šio turo metu Kylie iškyla iš scenos su plunksnų kostiumu. Skirtumas tas, kad ji iškyla dar neprasidėjus pirmai dainai, o salei yra duodama laiko paploti grįžusiai dainininkei. Prasidėjus dainai iš scenos pakraščių pasirodo šokėjai, sustoja ant laiptų ir pradeda šokti. Dalis tamsesniais kostiumais vilkinčių šokėjų šoka prie Kylie. Prasidėjus kitai dainai šokėjai nuo laiptų pasitraukia. Po antros dainos į sceną įeina galantiškas padavėjas ir Kylie atsigeria vandens. Dar kelias minutes Kylie pašneka su žiūrovais ir ateina laikas premjerai – naujam Kylie ir Scissor Sisters kūriniui „White Diamond“. Jo metu aplink Kylie šoka baltais pukiniais kostiumais vilkinčios šokėjos, su masyviomis ir skaidriomis galvos dekoracijomis. „On A Night Like This“ pradžia identiška „Showgirl“ turui. Kylie šią dainą pradeda tamsoje, atsukusi nugarą į salę. Dainos metu dainininkė ant scenos juda viena. Kūrinys atliekamas kitokia versija. Pasibaigus šiai dainai, pasibaigia ir pirma koncerto dalis. Kylie pradingsta scenoje. Visos dalies metu Kylie daug dėmesio skyrė rankų judesiams.

Tamsoje skambant greitai muzikai juda begalė šokėjų spalvingais kostiumais. Iš scenos išnyra Kylie, pasidabinusi blizgių auksaspalvių skutelių kostiumu ir suveltu peruku. Spalvų mišinys ant scenos ir ekranuose padeda įsijausti į greitą geriausių Kylie dainų popuri. Ištraukos iš „Spinning Around“ metu Kylie, kaip ir „Showgirl“ ture padaro mažą juokingą judesį.

Skambant rytietiškiems motyvams iš scenos išnyra šokėjų grupė. Po kelių minučių prie scenos gale gulinčios Kylie prieina 2 šokėjai. Jie ją ima valdyti lyg marionetę. Kylie atrodo panaši į rytų kultūrų deivę. Dainos pabaigoje Kylie jau juda savarankiškai. „Cowboy Style“ atliekama neįprastu būdu: Kylie sėdi arabiškai ir dainuoja į mikrofoną, kuris pritvirtintas prie scenos jos galvos aukštyje. „Too Far“ metu scena virsta rytų kovų aikštele.

„Butterfly“ metu ant scenos Kylie nepasirodo. Kūrinio metu pasirodo garsusis akrobatinių trukų meistras iš „Fever“ turo. Skamba „Butterfly“ remiksas, o ne originali daina. Ekranuose – projekcijos su Kylie. Toliau, kaip ir „Showgirl“ ture, iš scenos išnyra pusnuogiai vyrukai duše. Scenos vidury – sportinis „ožys“, o ant jo – gepardo kailio imitacijos kostiumu vilkinti Kylie. Aplink dainininkę šoka pusnuogiai šokėjai. „Slow“ pradžioje šokėjai padaro įspūdingą bendrą atsispaudimą vorele. Dainą „Kids“ Kylie, kaip ir daugumoje turų, atlieką su pritariančiomis vokalistėmis. Įdomu tai, kad 2 koncertų (šio turo) metu prie Kylie buvo prisijungę Bono ir sesuo Dannii.

Kaip ir „Showgirl“ ture, Kylie nusileidžia iš scenos palubių ant didžiulio mėnulio. Ji vilki blizgią raudoną suknelę. „Chocolate“ Kylie atlieka su šokėjomis už jos. „I Believe In You“ dainininkė su šokėjais atlieka ant išnirusios torto formos pakylos. „Dreams“ Kylie atlieka ant scenos viena.

Kylie išnyra sėdėdama ant susilenkusio manekeno ir išsako Madonnos „Vogue“ dainos žodžius. Dainininkė vilki juodą plunksninį kostiumą. Aplink šoka šokėjai. „I Should Be So Lucky“ Kylie atlieka šokdama viena. „Hand On Your Heart“ metu ant laiptų pasirodo šokėjai su plunksnom.

Lazerių šviesoj pasirodo robotai ir Kylie pasipuošusi sidabriniu peruku ir spalvota skraiste.  Į „Light Years“ dainą įterpiama „Turn Into Love“ ištrauka. „Light Years“ pabaigoje scenos gale pakyla spalvoto šydo sparnai.

Paskutinėje dalyje Kylie vilti skrybėlaitę ir švarkelį. Ji vėl persimeta keliais žodeliais su publika. Koncerto pabaigoje į sceną išbėga visi šokėjai.