Let’s Get To It 1991

01. Step Back In Time
02. Wouldn’t Change A Thing
03. Got To Be Certain
04. Always Find The Time
05. Enjoy Yourself
06. Tears On My Pillow
07. Secrets
08. Let’s Get To It
09. Word Is Out
10. Finer Feelings
11. I Should Be So Lucky
12. Love Train
14. If You Were With Me Now
15. Too Much Of A Good Thing
16. What Do I Have To Do?
17. I Guess I Like It Like That
18. The Loco-Motion
19. Shocked
20. Better The Devil You Know

Koncerto aprašymas

Pradžia, ant scenos gulinčios dvi merginos ir vaikinas po vieną iš lėto kyla pagal mistiškos muzikos garsus. Tamsios scenos fone pasirodo du vyriški siluetai, o tarp jų – Kylie. Tryse jie atlieka kelis roboto judesius ir koncertas prasideda. Kylie, vilkėdama kostiumą su plastikiniu švarkeliu atlieka dainas tai stovėdama, tai prisijungdama prie už jos šokančių šokėjų. Šokama 90-tųjų stiliumi.

„Let’s Get To It“  Kylie atlieka jau vilkėdama juodą aptemptą suknelę, o už jos šoka džentelmenais apsirengę šokėjai. Dainos pabaigoje jie padeda jai nusirengti ir suknelė virsta juodu atviru kostiumėliu. Energingi šokiai trumpam baigiasi kol Kylie atlieką lyrišką „Finer Feelings“.

Su „I Should Be So Lucky“ vėl grįžta šurmulys, o Kylie apsirengusi jau kiek labiau dengiančiu, tinkliniu kostiumėliu, o galvą dengia juoda policininko stiliaus skrybėlaitė. Vidury „Love Train“ Kylie pristato šokėjus ir kiekvienas iš jų kelias sekundes pasirodo. “ If You Were With Me Now“ atliekama kartu su vienu iš mušamųjų muzikantu.

Kylie jau vilki auksinį švarkelį skambant „I Guess I Like It Like That“. Skambant šiai dainai Kylie nedainuoja, o tik šoka. Vienu metu padaro „saulutę“ (apsivertimą, remiantis į žemę).

Prasidedant „Shocked“ į sceną įžengia dainininkė Džesė ir repo stiliumi pradeda dainą. Kylie sudainavus didžiąją dalį dainos juodvi padaro improvizaciją ir daina baigiama. Koncertą pabaigia „Better The Devil You Know“.

Įdomu

Koncertinius drabužius kūrė garsus dizaineris John Galliano.