H&M Loves Kylie

H&M – viena didžiausių drabužių kompanijų pasaulyje, pasižyminti įvairiomis gerumo akcijomis.
2007-tųjų balandžio pabaigoje pasirodė pirmosios nuotraukos iš naujos H&M drabužių kolekcijos, susietos su Kylie ir jos vardu.
Kolekcija buvo kuriama pagal Kylie skonį. Ji nebuvo pagrindinė dizainerė, bet indėlis į kūrybą visgi buvo nemažas.
Kolekcija skirta 2007-tųjų vasarai.
Į ją įeina tokios prekės, kaip rankšluostis, paplūdimio šlepetės, lengvi drabužiai, maudymosi kostiumėliai, bei akiniai nuo saulės. Figuruoja balta, mėlyna, žalia ir sidabrinė spalvos.
Šios kolekcijos ir naujos parduotuvės atidarymo Šanchajuje proga Kylie vakarėlio metu pasirodė ant scenos su keliais geriausiais savo hitais.
Įdomu: 10% nuo kiekvieno šios kolekcijos gaminio kainos atitenka fondui, kovojančiam už švarų vandenį. Kaip šios akcijos ženklą, kai kuriuose parduotuvėse kartu su prekėmis dalino specialius vandens buteliukus.

Kylie laiškelis ant kiekvienos etiketės
„Vanduo yra mėlynas, žalias ir turkio spalvos. Jis blizga sidabriniu paviršiumi taip, kaip nuostabūs šios vasaros raštai ir spalvos. Vanduo taip pat yra gyvybės šaltinis. Gėlo vandens atsargų trūkumas yra didelė problema. Tai veda prie ligų plitimo varganose šalyse ir būtent tai siekiame nugalėti. Todėl aš labai žaviuosi tuo, kad 10% kiekvieno „H&M loves Kylie“ produkto kainos bus skirta „WaterAid“. Vanduo yra gyvenimas, mėgaukimės juo.“
Kolekcija