Knygos

The Official Kylie Minogue Annual 1990
Oficialus leidinys. Kietais viršeliais.

Knygoje galima atrasti Kylie karjeros pradžios apžvalgą. Tai pirma oficiali knyga, atskleidžianti įdomių faktų gerbėjams. Šiame leidinyje pateikti kvailiausi žurnalistų prasimanymai, trumpa Kylie biografija, chronologija bei galima rasti informacijos apie pirmojo Kylie filmo „The Delinquents“ filmavimą. Pabaigoje pateikiami Kylie ranka rašyti receptai, kryžiažodis bei tekstas, į kurį reikia įterpti žodžius.

Puslapiai itin spalvingi ir juose galima atrasti nemažai nematytų nuotraukų iš karjeros pradžios.

The Official Kylie Minogue Annual 1991
Oficialus leidinys. Kietais viršeliais.

Tai tarsi pirmojo leidimo tęsinys, nes reziumuojami sekantys metai Kylie karjeroje. Čia galima atrasti įdomios informacijos apie pirmąjį turą, sužinoti, kokie atlikėjai patiko Kylie vaikystėje, o taip pat dar daugiau informacijos apie „The Delinquents“. Pabaigoje galima atrasti Kylie faktų klausimyną.

Kylie 1999
Oficialus leidimas. Kietais viršeliais, didelio formato.

Knygoje galima atrasti ne tik nuotraukų, paveiksliukų, bet ir Kylie draugų Eltono Džono, Boi Džordžo, Patriko Kokso, Bono, Vivjeno Westvudo, Klaivo Džeimso, Džeisono Donovano pasisakymų.

Knyga yra rožiniu viršeliu ir įdėta į baltą įdėklą ant kurio – Kylie ranka.

Credit: Captainbonobo from Ebay

La La La 2002
William Baker ir Kylie Minogue
Oficiali iliustruota biografija su išskirtine medžiaga. Kietas, slidus viršelis.

Knyga, aprašanti visą 15 metų Kylie karjerą. Pateikiama apie 300 nuotraukų iš asmeninio dainininkės albumo. Dauguma jų buvo pirmą kartą publikuojamos! Čia galima atrasti begalę faktų apie užkulisius ir įdomios informacijos apie tai, kaip buvo kuriami klipai bei rengiami turai. Limituotos knygos kopijos su Kylie parašu Londone buvo išgraibstytos per 24 valandas. Pati Kylie nevadina šios knygos biografija. Pasak ją, jeigu tai būtų jos biografija, knyga būtų daug storesnė. Tuo tarpu pati knyga yra gana sunkoka ir didelio formato.

La La La 2003
William Baker ir Kylie Minogue
Pakartotinas oficialios biografijos leidimas. Minkštas, matinis viršelis.

Po sėkmingo 2002-tųjų leidimo, pasirodė kita knygos versija. Viršeliui buvo pasirinkta nuotrauka, kuri puošė „Vogue“ žurnalą. Šioje versijoje pateikiama šiek tiek mažiau (apie 200) Kylie fotografijų.

Showgirl Princess 2006
Knygutė vaikams. Kietu matiniu viršeliu, aplenkta matiniu aplanku. Ant aplanko yra blizgių detalių.

Tai istorija, apie mergaitę, vardu Kylie, kuri ruošėsi koncertui. Tai padaryti jai padeda būrys draugų ir žinoma, nepamainomas pagalbininkas, šunelis Sheeba. Knygos siužetas gana trumpas, bet jame galima įžvelgti Kylie padėką žmonėms, kurie su ja dirba.

Knygai pasirodžius, buvo surengtas knygos pasirašymas vaikams, į kurį galėjo patekti tik 250 laimingųjų.
Knygoje buvo pirmą kartą pavaizduotas „Darling“ kvepalų buteliukas.
Knygutę iliustravo Sven Park (Swan Park). Iliustratorė gimė Korėjoje ir gyvena Niujorke. Savo išskirtinio stiliaus piešiniais ji iliustruoja „Vogue“ ir kitokius madų žurnalus.

Credit: Kane

K

Tai fotografijų knyga kietu viršeliu su specialiu įdėklu. Vėliau išleista ir paprastesnė versija plonu viršeliu.

Tai limituoto, tik 1000 kopijų, leidimo knyga, ant kurios viršelio Kylie ir jos stilisto Viljamo Beikerio parašai. Leidinį galima buvo įsigyti „KYLIEX2008“ turo metu ir jo kaina siekė 250 svarų (daugiau nei 1000 lt). Knygoje pateikiama daugiau nei 200 puslapių su nuotraukomis iš Kylie sugrįžimo į sceną periodo (nuo „Showgirl Homecoming“ iki „KYLIEX2008“ turo).