On A Night Like This 2001

01. Loveboat
02. Koocachoo
03. Hand On Your Heart
04. Put Yourself In My Place
05. On A Night Like This
06. Mišinys: Step Back In Time,
Never Too Late, Wouldn’t Change A Thing,
Turn It Into Love, Celebration
07. Can’t Get You Out Of My Head
08. Your Disco Needs You
09. I Should Be So Lucky
10. Better The Devil You Know
11. So Now Goodbye
12. Physical
13. Butterfly
14. Confide In me
15. Kids
16. Shocked
17. Light Years
18. What Do I Have To Do
19. Spinning Around

Koncerto aprašymas

Vos nuleidus uždangą, žiūrovus pasitinka havajietiškai ir jūreivių kostiumais apsirengusių šokėjų būrys. Neužiglo iš scenos viršaus, ant didžiulio inkaro, išnyra ir pati Kylie. Karštų ir žaismingų ritmų dalis užbaigiama „Put Yourself In My Place“

„On A Night Like This“ Kylie atlieka vilkėdama raudoną odinį kostiumėlį, o scenos fonas virsta žvaigždėtos nakties dangum. Dainų popuri pradžioj scenos viršuj atsiranda diskotekos rutuliai ir pasirodo šokėjai su dideliais antpečiais.

Scena apšviečiama diskotekos stiliumi ir ateina metas premjerai: „Can’t Get You Out Of My Head“ – karščiausia to meto naujiena. Dalis užbaigiama mosuojamomis vėliavomis, dryžuotais šokėjų kostiumais ir skambant „Your Disco Needs You“.

Iš tamsos ant juodo fortepiono išnyra baltu kostiumu ir baltu katilėliu apsirengusi Kylie. Ji atlieka lopšinės stiliumi „I Should Be So Lucky“ dainą. Ramybę nutraukia į sceną įpuolę šokėjai: scena virsta džentelmenų miestu, kurio fone skamba pakeista „Better The Devil You Know“ versija. Atliekant „So Now Goodbuy“ šokėjai naudoja didžiules plunksnines vėduokles.

Prasideda bene pati aistringiausia koncerto dalis. Į sceną įvežama platforma su 5 stulpais, ant vieno iš jų Kylie. Šokėjos nuo platformos viršaus iš lėto nusileidžia stulpais žemyn. Jų judesių stilius primena striptizo klubą (tik be nusirenginėjimų). Vyrų nelaimei su daina nutrūksta ir šis reginys. Atėjo laikas moterims. „Butterfly“ pradžioje į sceną įžengia juodom kelnėm ir juodom kaukėm pasidabinę vyrukai. Jiems bejudant į ritmą išnyra Kylie. Apsupta jų ji atlieka dainą. „Confide In Me“ dainai scena vėl virsta naktiniu dangumi. Nušvitimas įvyksta dainuojant dainą „Kids“. Ji atliekama  su dviejom pritariančiom vokalistėm. Tai vienintelė daina, kurioje galima puikiai jas pamatyti. „Shocked By Power“ įžangą paženklina ugnies fejeverkai, o į sceną grįžta greitesni šokiai.

Toliau galima išvysti tikrai nuostabią vietą.Salej pasigirsta Kylie balsas, skaičiuojantis nuo 10 iki 1. Tuomet scenos gale atsiveria durys ir šviesos fone pasirodo tamsus Kylie siluetas. Kosminę atmosferą kuria „blicas“ (greitai mirksinti šviesa). Karpytų judesių fone atliekama „Light Years“. Po šios dainos Kylie padėkoja muzikantams ir pristato šokėjus.

Kylie išnyra iš scenos gilumos su baltais šortukais ir atlieka „Spinning Around“.