Intimate And Live 1998

01. Too Far
02. What Do I Have To Do?
03. Some Kind Of Bliss
04. Put Yourself In My Place
05. Breathe
06. Take Me With You
07. I Should Be So Lucky
08. Dancing Queen
09. Dangerous Game
10. Cowboy Style
11. Step Back In Time
12. Say Hey
13. Free
14. Drunk
15. Did It Again
16. Limbo
17. Shocked
18. Confide In Me
19. Locomotion
20. Should I Stay Or Should I Go?
21. Better The Devil You Know

Turo programa
Koncerto įrašas (CD)

Koncerto aprašymas

Tamsa. Grojant muzikai didžiuliame ekrane pasirodo Kylie žvilgsnis. Staiga stoja tyla ir spalvoto šydo fone išvystame Kylie siluetą. Prasideda pirmoji daina. Dainininkė išeina iš už šydo ir scenoje toliau tęsiama mistiška „Too Far“ dainos atmosfera. Antra daina įneša smagesnį toną. Išnyra laiptai ir Kylie nuo pakylos nusileidžia ant scenos. Kylie dainoms pritaria pianinas su gitaromis. Taip dainos įgauna naują skambesį. Įdomu tai, kad pirmoje koncerto dalyje scenoje tėra Kylie ir muzikantai. Kitaip, nei ankstesniuose koncertuose, čia nėra ritmingų judesių. Dauguma šio koncerto dainų yra lyriškos ir jausmingos.

„I Should Be So Lucky“ Kylie atlieka jau kitu, rožiniu šou mergaitės kostiumu. Stovėdama atsirėmusi į didžiulę K raidę dainininkė atlieka visai kitokią, lyriškesnę dainos versiją. Bet štai, vos nuskambėjus pirmiesiems „Dancing Queen“ akordams, į sceną įlekia du vaikinai pasipuošę povo uodegą primenančiomis vėduoklėmis už nugaros. Scenoj atsiradna judesys. „Dangerous Game“ vėl trumpam gražina į ramybę.

„Cowboy Style“ pradžioje ekrane rodomi vaizdai su koubojais. Kylie pasirodo su juoda blizgančia suknele ir koubojaus skrybėle. Dainos viduryje Kylie užlipa ant mažos pakylos scenoje, įeina du koubojais apsirengę šokėjai. Kylie prisideda prie jų ir šoka kartu. „Say Hey“ ir niekad neišleista „Free“ skamba labai originaliai.

Prasidėjus „Did It Again“  Kylie pasirodo mėlynu kostiumėliu.Nuskambėjus pirmiems „Limbo“ akordams į sceną įlekia du šokėjai surištomis už nugaros rankomis (kaip beprotnamy :). Dainos bėgyje šokdami jie išlaisvina rankas.

Iš pakylos išnyra laptai ant kurių sėdi Kylie. Atliekama „Confide In Me“. „Locomotion“ taip pat suskamba naujai. Po šios dainos Kylie žiūrovų paklausia: man pasilikti ar išeiti? (Should I stay, or should I go?). Taip pradedama priešpaskutinė daina.

„Better The Devil You Know“ sudrebina visą salę. Scenoje pasirodžiusi velniuko kostiumu ir su dviem šokėjais Kylie pradeda paskutinę dainą.  Po antrojo priedainio salę užplūsta minia pusnuogių vaikinų. Prisidengę tik raudonomis trumpikėmis ir su ragiukais ant galvos jie stovi visose žiūrovų eilėse. Vėliau visi keliauja ant scenos. Pabaigoje minia nusilenkia ir palieka sceną, o Kylie padėkoja savo šokėjams ir muzikantams.