Vaikinai

Jason Donovan
(Džeisonas Donovanas)

Kylie su juo susipažino filmuodamasi „Skyways“ seriale. Vėliau jiedu vėl susitiko ir kartu įrašė hitu tapusią dainą „Especialy For You“. Metams bėgant Jasonas viešai prisipažino apie savo netradicinę orientaciją.

Zane Odonell
(Zeinas Odonelis)

Draugavo nuo 1991 iki 1993. Garsus Pietų Afrikos modelis bei aktorius, nusifilmavęs keliuose Kylie klipuose.

Michael Hutchence
(Michaelis Hutčensas)

Skandalingosios INXS grupės narys. 1997-tųjų lapkritį pasitraukė iš gyvenimo. Tuo metu jiedu su Kylie jau nebuvo pora, bet geru draugu išlikusio žmogaus mirtis ją sukrėtė. Žiniasklaida su pasimėgavimu gaudė kadrus, kuriuose Kylie sugniuždyta išeina po vieno iš savo pasirodymo, negalėdama sulaikyti prasiveržusių ašarų.

Stephane Sednaoui
(Stefanas Sednaoi)

Garsus fotografas bei režisierius, šiuo metu dirbantis su dideliais projektais.

James Gooding
(Džeimsas Gudingas)

Žmogus, kurį Kylie gerbėjai atmintyje laiko, kaip nekokią asmenybę. Po skyrybų, narkotikų nevengiantis vaikinas, ne tik kad „apdirbo“ Kylie, išvadinęs ją savanaude, bet ir atskleidė intymiausius judviejų nuotykius. Pora išsiskyrė po garsiųjų muzikos apdovanojimų, kurių metu Džastinas Timberleikas, dainuodamas su Kylie, palietė jos užpakalį. Kiek vėliau Džeimsas netgi prisipažino, kad draugaudamas su Kylie buvo jai neištikimas.

Olivier Martinez
(Oliveris Martinezas)

Jie kartu buvo apie 4 metus. Spauda juos ne kartą skyrė, ne kartą ir tuokė, kol, galų gale, 2007-tųjų vasario pradžioje pora oficialiai išsiskyrė. Olivieris buvo ramstis Kylie ligos metu.

Andrés Velencoso Segura
(Andresas Velencoso Segura)

Kartu buvo nuo 2008. Pora susipažino burleskos šokėjos Ditos Von Teese gimtadienio vakarėlyje. Andresas yra 10 metų jaunesnis už Kylie. Visgi, ilgametė 5 metų draugystė nutrūko 2013-aisiais.