The Delinquents

The Delinquents (1989)

(Nusikaltėliai)

Režisierius: Chris Thomson

VaidinaKylie Minogue (Lola Lovell), Charlie Schlatter (Brownie Hansen), Bruno Lawrence (Bosun), Todd Boyce (Lyle)

Žanras: romantinė drama.
Trukmė: 101 min
Kalba: anglų
Šalis: Australija

Mažas Australijos miestelis, 1950-tųjų pabaiga. Brovnis ir Lola beviltiškai įsimylėję vienas kitą. Bet kadangi jie yra dar nepilnamečiai, tėvai – prieš jų draugystę ir stengiasi juos išskirti.

Kylie apie vaidinimą

“ The Delinquents“ filmavimas buvo labai puiki patirtis. Man patiko jame vaidinti ir manau, kad man tai buvo šaunu, kaip aktorei. Nekantrauju filmuotis kituose filmuose kai tik atrasiu laiko ir, kai pasirodys geras scenarijus.“

Citatos iš Kylie rolės

  • Tavo taisyklės? Laimei pasaulis yra sukurtas ne pagal tavo taisykles, nes kitaip jis būtų šlykštus. Su tavo pyragais, suknelėmis ir alyvomis, bet be meilės. Nes tai dalykas, kurio tu labiausiai bijai, meilės, tiesa? Tu jos bijai ir stengiesi užmušti ją kituose žmonėse, bet tu negali privesti jų nustot mylėti vienas kitą! Tu gali išmesti visus Braunio laiškus, bet negali paslėpti jo nuo manęs, nes jis – manyje.
  • Štai! Man buvo labai smagu siųti šitai ant tavo mažos mielos elektrinės mašinėlės, kuri juda į priekį, atgal ir į šalis ir aplink visą miestą bei sagų kilpeles ir dar bala žino kokiam mėšle! Kagi, gali susismaigstyti savo kvailą mažą suknelę!

Įdomu

„Tears On My Pillow“ klipe buvo panaudoti kadrai iš šio filmo.