Kolekcinės lėlės

Sukurta JAKKS Pacofic / Kidz Buz žaislų gamintojų kompanijos. Panaudota trimatė skenavimo technologija tam, kad veidas būtų kuo tikroviškesnis.

2003-siais metais buvo sukurtos besilankstančios Kylie lėlės. Lėlė yra 2-jų variantų. Viena apsirengusi sidabriniu kostiumėliu, kuriuo vilkėdama Kylie pradėdavo kiekvieną „Fever“ turo pasirodymą, o tuo tarpu kita yra pasipuošusi D&G suknele, kurią atlikėja vilkėjo per pasaulio muzikos apdovanojimus 2002-aisiais.

Štai ką apie lėlę kalba pati Kylie:„Metų metais manęs klausinėjo apie tą lėlę ir štai, ji jau parduotuvėse. Esu tikrai sužavėta ja. Tikiuosi, kad gerbėjai sutiks, jog buvo verta laukti, kol mes dirbom ir stengėmės, kad ji būtų kuo tikroviškesnė. Dabar, kai ji jau išvydo dienos šviesą, turiu minčių padaryti jai daugiau drabužių ir papuošalų.“.

<– Raudona lėlė (World Music Awards): Lėlės palaiduose plaukuose yra kelios kasytės. Suknelė pasiūta iš šiurkštokos medžiagos, lipduku susegama nugaroje. Ant lėlės rankos – apyrankė su K raidės pakabuku. Prie lėlės pridedamas vėrinys su bato formos pakabuku ir mikrofonas.

Sidabrinė lėlė (Silvanemesis)–>: Lėlės plaukai supinti į dvi storas kasas kartu su sidabrinėmis juostelėmis. Ant abiejų rankų – plastmasiniai aksesuarai. Drabužiai pasiūti iš mažais blizgiais kubeliais padengtos medžiagos. Prie lėlės pridedamas mikrofonas ir koncerto metu nešiojamas aparatas.

Abi lėlės pagamintos iš gumos. Jos gali: sulenkti vieną kelią, iškelti į šonus rankas, šiek tiek sukioti liemenį. Taip pat abi nešioja „Love-Kylie“ apatinius :] Jie yra guminiai ir prilydyti  prie visos lėlės.

Oficialioji svetainė buvo pateikusi skyrelį, su Kylie lėlės nuotykiais iš viso pasaulio: